Społeczna Pracownia Digitalizacji

2022-03-17

Ulotka informacyjna Społecznej Pracowni Digitalizacji

Drodzy Czytelnicy!

Biblioteka Uniwersytecka serdecznie zaprasza do korzystania ze Społecznej Pracowni Digitalizacji!

Społeczna Pracownia Digitalizacji powstała w ramach projektu EODOPEN eBooks-On-Demand-Network Opening Publications for European Netizens i jest jedną z nielicznych tego typu inicjatyw w Polsce, jedyną stworzoną w ramach projektu EODOPEN, realizowanego przez 15 partnerów z 11 państw. Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu jest jedynym polskim partnerem tego projektu. Pracownia zlokalizowana jest na pierwszym piętrze Biblioteki, przy stanowisku Informacji. W Pracowni każdy zainteresowany może bezpłatnie zeskanować materiały własne. Mogą to być wszelkiego rodzaju archiwalia, np. zdjęcia rodzinne, dokumenty po dziadkach, publikacje własne itp.

Służymy pomocą techniczną przy skanowaniu!

Pracownia jest czynna we wtorki 10.00 - 13.00 i w czwartki 11.00 – 14.00.

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt i umówienie się!
email: informacja@bu.umk.pl

Zachęcamy do korzystania!

Więcej informacji na temat projektu na stronie Biblioteki: https://www.bu.umk.pl/eodopen